CA Lenka Krupková

Ela Quality *****

kufr

Termín:

změnit termín

Délka pobytu:

ID hotelu:601636

Doprava:0

Odletové místo:0

Strava:0

Cena vč. tax: 0 Kč

Poloha
Moderní palác spojující kulturní dědictví, osmanskou harmonií a moderní pojetí dovolené. Poskytuje velice osobitý přístup v příjemné prostředí, vynikající kuchyni s rozsáhlou nabídkou, neskutečné lázně a především ultramoderní zábavní centrum pro děti. Je vhodný nejen pro ideální rodinnou dovolenou v krásném prostředí, ale i vášnivé golfisty či samostatné páry hledající kvalitní dovolenou.
Poloha
luxusní 5* palác 21. století, patřící mezi top hotely této oblasti. Rozkládá se na pozemku 110 000 m2 uprostřed piniových hájů, přímo u krásné 270 m dlouhé písečné pláže (místy malé oblázky), kde najdete i velké hotelové molo (1 100 m2) s barem. Letiště je vzdálené 35 km, hlavní město Antalya 45 km a centrum Beleku 2 km.
Vybavení
v hlavní 6 patrové budově a několika zahradních domcích je 583 pokojů, veliké vstupní lobby, která Vás hned po vstupu uchvátí majestátností i dekorací s mnoha mohutnými zlatými sloupy. Vše je inspirováno otomanským stylem s největším důrazem na detail, účelnost a kvalitu. Rázem se ocitnete jakoby v sultánově paláci či pohádce obklopeni pohostinností, osobním servisem a prvotřídní gastronomií. V loby najdete útulnou recepci s barem, velkou hlavní restauraci Enderun i s venkovním posezením,7 á la carte restaurací (tureckou, japonskou, mexickou, italskou, francouzskou, řeckou a rybí), 3 snack bary, 12 barů včetně irského pubu, patisérii, speciální dětskou restauraci, rozlehlý bazénový komplex (6630 m2) spolu se 2 dětskými bazény (230 m2), aquapark s 5 skluzavkami pro dospělé a dětský se 4 skluzavkami, vnitřní bazén včetně dětského (210 + 20m2), multifunkční hřiště na malou kopanou, basketbal a volejbal, mini golf, fotbal, trampolíny, 2 tenisové kurty, beach volejbal, stolní tenis, bowling, šipky, boccia, vzduchovou střelbu, PC hernu, hrací automaty, kulečník, knihovnu, neodolatelné i nezapomenutelné Ab-i Zen SPA centrum na rozloze 4 000 m2 s fitness, saunou, párou, hamamem, jacuzzi i mnoha masážními místnostmi. Chloubou resortu je netypický, profesionálně vedený dětský klub a zábavní park Everland Q pro děti od 1 roku do 17 let, rozdělený do několika věkových kategorií. Vaše děti zde najdou absolutně vše včetně dětské restaurace, recepce, kina, nepřeberného množství heren, nejmodernějších elektronických her, indiánské vesnice, dinosaurů, vlastního amfiteátru i několika bazénů. Těžko vyjmenovat vše a věřte, že děti nikam jinam nebudou chtít chodit. Internet Wi-Fi je zdarma v celém areálu i na pokojích. Hotel organizuje každodenní bohaté animační programy, sportovní turnaje, tematické festivaly a v amfiteátru profesionální show i taneční představení. Nechybí ani různé party, noční klub, disko, kino, lekce Zumby, aerobiku, jógy, taneční či jiné kurzy. Program je opravdu bohatý s nikdy nekončící zábavou. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém komplexu. V areálu nechybí několik obchodů, prádelna, mini market či půjčovna aut.
Stravování
kvalitní a vždy něčím překvapující vlastní Ela All inclusive koncept se samostatnou dětskou restaurací.
Pokoje
pokoje se liší především umístěním, výhledem a rozlohou. V hlavní budově najdete 398 Standardních pokojů s možností 1 přistýlky (35-45 m2), 18 Superior pokojů s jacuzii (38-44 m2), 70 rodinných duplex pokojů (65-75 m2), 6 novomanželských suit (38-42 m2) a 22 různých suit (96-375 m2). V zahradě jsou tzv. "Lake house" pokoje (28-36 m2), z nichž 19 má soukromou terasu a přímý vstup do laguny, rodinné pokoje se 2 ložnicemi (60-72 m2) a 18 suit (96 m2). Součástí hotelu je i 7 samostatných vil (297 - 696 m2) s privátní zahradou (550-886 m2), které se liší počtem ložnic a vybavením. Samotné pokoje jsou velmi vkusně a moderně zařízené s možností 1-2 přistýlek nebo rodinné pokoje (oddělené ložnice, 2 koupelny) mají sociální zařízení, vysoušeč vlasů (župan a přezůvky), SAT/TV, pohovku, telefon, internet zdarma, centrální klimatizaci, denně doplňovaný minibar, elektronický trezor a balkon. Podlaha je u většiny pokojů kryta kobercem.
Hodnocení
co dodat k tomuto hotelu? Jde moderní palác spojující kulturní dědictví, osmanskou harmonií a moderní pojetí dovolené. Poskytuje velice osobitý přístup v příjemné prostředí, vynikající kuchyni s rozsáhlou nabídkou, neskutečné lázně a především ultramoderní zábavní centrum pro děti. Je vhodný nejen pro ideální rodinnou dovolenou v krásném prostředí, ale i vášnivé golfisty či samostatné páry hledající kvalitní dovolenou.
Odkaz
www.elaresort.com
Cena zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku, komplexní pojištění.
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

Ela Quality *****

destinace: Turecko, Turecká riviéra, Belek

termín: () | změnit termín

doprava: 0 / 0

strava: 0

Ela Quality
Objednavatel:
E-mail *:
Jméno *:
Telefon *:
Příjmení *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...