CA Lenka Krupková

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice ***

kufr

Termín:20.10. (Ne) - 27.10. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:770238

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 5 110 Kč

Poloha
Rekreační areál s hotelem ZLATÁ OPAVICE a penzionem ELIŠKA se nachází v podhůří Jeseníků v obci Holčovice, 13 km severovýchodně od Vrbna pod Pradědem. Je ideálním výchozím místem pro návštěvy celého Jesenicka a okolí. Vyrazit můžete nejen na turistické túry a výlety, ale také cyklisté si přijdou na své. Holčovicemi prochází trasa dálkové cyklostezky Slezská magistrála, na kterou navazuje trasa lokální.
Vybavení
Hotel: recepce, nekuřácká restaurace, Wi-Fi internet, krytý bazén, sauna (suchá, pro 4 osoby), masáže, fitness (2 rotopedy, balón na cvičení), výtah, 2 pokoje pro vozíčkáře. Penzion: salonek (pro 20 osob) s krbem a TV, v letních měsících je o víkendech v provozu stylová hospůdka s barem a letní zahrádka. V areálu: tenisové a volejbalové (nohejbalové) hřiště, ruské kuželky, dětské hřiště, možnost úschovy kol (v garážích v kolárně).
Ubytování
Hotel ZLATÁ OPAVICE: 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (pevné lůžko), Spr.+WC, kabelová TV, Wi-Fi, balkón. Penzion ELIŠKA: 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (pro děti do 15 let, rozkládací pohovka), Spr.+WC, kabelová TV. Na pokojích v hotelu i penzionu jsou ručníky. Župany k dispozici nejsou. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí. Bezbariérový pokoj je v prvním patře, v hotelu je výtah, ale dostanete se k němu po vstupním schodišti (12 schodů).
Stravování
REKREAČNÍ POBYT: polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře - jednotné menu o 3 chodech (předkrm, hlavní jídlo, dezert). Možnost dokoupení obědů na místě. Strava se podává v hotelu. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
TIPY NA VÝLETY: • Holčovice - rozhledna Na Skalce • Hejnov - park Eldorádo se sochami prehistorických živočichů a pohádkových postav • Hejnov - ranč s chovem koní • Město Albrechtice - rozhledna Hraniční vrch • Město Albrechtice - zámek Linhartovy • Hošťálkovy - zřícenina hradu Burkvíz Dovolená POD ROZHLEDNOU: • Rozhledna na Skalce (vzdálenost 3,5 km), 755 m. n. m., 79 schodů Dvacetimetrová dřevěná rozhledna, ze které máte výhled na Jeseníky, Beskydy, Nízké Tatry a Polsko. Je to dokonalá replika rozhledny, která stála v Jizerských Horách. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma
Dítě
Jedno dítě do 3,99 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) se stravou, shodnou s dospělým, ZDARMA - v doprovodu 2 plně platících osob.
Parkování
0,- Kč/den
POBYT SE ZVÍŘETEM
Povolený pouze v penzionu ELIŠKA za 100,- Kč/den.
POZNÁMKA
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. REKREAČNÍ POBYT začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. SENIORSKÝ POBYT začíná nástupem od 11:30 hod. a obědem od 12:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní od 8:00 do 9:00 hod. a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.
SLEVY A VÝHODY
Na REKREAČNÍ POBYT lze uplatnit tyto slevy: SLEVA 5% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ 60 A VÍCE DNÍ PŘED NÁSTUPEM - pro pobyty od 7 nocí SLEVA 7=6
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
Senior pobyt "ZLATÉ DNY VE ZLATÉ OPAVICI" (od 60 let) Pobyt na 6 nocí zahrnuje: • uvítací přípitek v den příjezdu - 0,02 likér Praděd • 6x ubytování se snídaní • 6x oběd - balíček na výlet (bude vydán při snídani) • 6x večeře • 1x odpolední káva, nebo čaj s koláčem, nebo zákuskem • 1x volný vstup do sauny • 1x denně hodinový vstup do bazénu (dle provozní doby) • 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu Pobyt začíná obědem v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu (viz POZNÁMKA). NA POBYT LZE UPLATNIT POUZE SLEVU 3% VĚRNOSTNÍ.
CELKOVÁ KAPACITA
Hotel ZLATÁ OPAVICE: 48 lůžek (20 dvoulůžkových pokojů a 4 čtyřlůžkové apartmány). Pokoje jsou v patře, hotel je vybaven prostorným výtahem. Penzion ELIŠKA: 25 osob.
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: denně 1 hod. bazénu (dle provozní doby), rekreační poplatek, Wi-Fi v hotelu, úschova kol, užívání venkovních hřišť v areálu, parkování, 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte ZDE. SLEVA 10% na vstup do sauny a na masáže (platí se na místě, masáže nutno objednat předem).
REKREAČNÍ POPLATEK
0,- Kč/den
Proč k nám?
Proč hotel ZLATÁ OPAVICE a penzion ELIŠKA: • aktivní dovolená v krásné přírodě • vhodné podmínky pro turistiku • značené cyklostezky • houbaření • rybaření v nedalekém okolí
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Holčovice Pošta (600 m). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Město Albrechtice (9,5 km). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Kód hotelu
H2755R19

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice ***

destinace: Česká republika, Morava, Holčovice

termín:20.10. (Ne) - 27.10. (Ne) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

ZLATÁ OPAVICE a ELIŠKA - Holčovice
Objednavatel:
E-mail *:
Jméno *:
Telefon *:
Příjmení *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...