CA Lenka Krupková

REZIDENCE DUCALE ****

kufr

Termín:12.09. (So) - 19.09. (So) 2020

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:496792

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 1 160 Kč

Poloha
REZIDENCE DUCALE

Tato velmi pěkná rezidence obklopená zelení se nachází v klidné části letoviska Bibione zvané Lido del Sole, asi 450 m od písčité pláže.
Vybavení
Bazén pro dospělé a děti (v provozu v závislosti na počasí, cca 30.05. - 15.09.), výtah, zahrada, dětské hřiště, WiFi ve společných prostorách (provoz limitován), jedno parkovací místo pro každý byt.
Ubytování
Byty s kuchyňským koutem, koupelnou a WC, klimatizací, TV/SAT, balkónem.

BILO 4: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), ložnice se dvěma lůžky.
TRILO 6: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací dvojlůžko), dvě ložnice se dvěma lůžky.
Stravování
Vlastní
V ceně
Pobyt v apartmánu bez stravy s vybraným typem dopravy, telefonická asistence z ČR.

Pobyt: sobota - sobota.
Slevy
Slevy za včasný nákup (z ceny ubytování):

Časová sleva 6% při zakoupení do 31.01.

Časová sleva 4% při zakoupení do 29.02.
PROMO SLEVA 10% při nákupu do 31.03. na pobyty na 14 nocí v období 05.09. - 19.09.

Tyto slevy jsou již zohledněné v koncových cenách. Platnost PROMO slev může být předčasně ukončena.


Sleva pro věrné klienty není v cenách zohledněna, vyžádejte si její uznání u svého prodejce. Více informací o slevách najdete na www.campana.cz/stranky/o-nas/slevy-a-vyhody
Příplatky
POVINNÉ PŘÍPLATKY: kauce (vratná jistina): 100 EUR/byt. Spotřeba energií: BILO 4: 30 EUR/týden, TRILO 6: 40 EUR/týden. Pobytová taxa: cca 0,75 EUR/os. od 2 let/noc.
Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:

Ložní prádlo: vlastní nebo za poplatek 6 EUR/os./výměna (nutno objednat předem).

Ručníky: vlastní nebo za poplatek 3 EUR/os./výměna (nutno objednat předem).

Dětská postýlka: 4 EUR/den (na vyžádání).

Malá zvířata: povolena, na vyžádání.
Závěrečný úklid: v případě, že apartmán nebude zanechán uklizený, bude klientům účtován poplatek za závěrečný úklid od 45 EUR v závislosti na stavu apartmánu.
Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni
Povinné smluvní údaje
V ceně je telefonická asistence v češtině/slovenštině z ČR. Osoby od 2 let platí pobytovou taxu cca 0,75 EUR/osoba/noc. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 100 EUR/apartmán a povinný příplatek za spotřebu energií BILO 4: 30 EUR/týden, TRILO 6: 40 EUR/týden. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob, pro uskutečnění nástupního místa je nutný minimální počet 6 osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit.
Popis letoviska:
BIBIONE
Jedno z nejpopulárnějších prázdninových míst leží na pobřeží Jaderského moře mezi Benátkami a Terstem. Jedenáct kilometrů dlouhá písčitá pláž dosahuje místy šířky až 150 m a se svým pozvolným a bezpečným vstupem do moře je vhodná pro malé děti, neplavce i pro zdravotně postižené osoby. V místě jsou pláže veřejné (bez servisu) i soukromé (poskytující placený plážový servis - slunečníky, lehátka, bary, sprchy, WC, někde sportovní vybavení). Kolonáda, oddělující pláž od centra města, láká nejen k procházkám, ale také k joggingu, jízdě na kole nebo na kolečkových bruslích. V letovisku je samozřejmě řada obchodů, restaurací s typickou italskou kuchyní, barů a diskoték. Bibione je ideálním místem na dovolenou pro jednotlivce, rodiny s dětmi, ale také pro školní kolektivy a skupiny. Bibione je také dobrým výchozím bodem pro výlety do krásných a turisticky zajímavých severoitalských měst jako jsou Benátky, Verona či Padova.
Doprava:
Autobusová doprava - cena: 2.190 Kč

Doprava je zajištěna v období 29.05. - 20.09. 2020.Nástupní místa: Benešov, Brno (odjezdy 19.06. - 04.09., jinak za příplatek 450 Kč), České Budějovice, Horažďovice, Klatovy, Písek, Plzeň, Praha, Strakonice, Tábor.
Nástupní místa - za příplatek: 250 Kč: Domažlice, Kdyně. 350 Kč: Chomutov, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav. 450 Kč: Hradec Králové, Cheb, Jablonec nad Nisou, Karlovy Vary, Most, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Teplice, Ústí nad Labem.
Minimální počet osob pro uskutečnění nástupního místa je 6 osob. V případě, že je v jednom nástupním místě méně než 6 cestujících, může CK přesunout cestující na nejbližší nástupní místo, které se uskuteční. Praha se jede vždy. Cena dopravy 2.190 Kč/os. platí při objednání obousměrné dopravy a je započtena v příslušných cenách s autobusovou dopravou. 

Odjezdy a příjezdy: odjezdy jsou vždy v pátek v odpoledních/večerních hodinách (Praha 18:30 - 19:00), návrat do ČR v neděli v dopoledních hodinách. Čas odjezdu z letoviska je závislý na čase sobotního příjezdu autobusu do koncového letoviska. 
Delegátské služby:

V ceně je telefonická asistence v češtině/slovenštině z ČR. V ubytovací agentuře ubytovává hosty pracovník kanceláře na základě dvojjazyčného voucheru na ubytování.

REZIDENCE DUCALE ****

destinace: Itálie, Benátská riviéra, Bibione

termín:12.09. (So) - 19.09. (So) 2020 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Bez stravy

REZIDENCE DUCALE
Objednavatel:
E-mail *:
Jméno *:
Telefon *:
Příjmení *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Campanatour, s.r.o. IČO: 62619012
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...