CA Lenka Krupková

Hevíz - hotel Panorama*** wellness taste, 3 noci ***

kufr

Termín:20.02. (Čt) - 23.02. (Ne) 2020

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:433311

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 3 890 Kč

Poloha

Lázně Hevíz jsou jedny z největších a nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku. Je zde přírodní jezero s termální vodou (vhodná k léčení nemocí pohybového ústrojí, revmatizmu, onemocnění páteře, kloubů a kostí, osteoporózy, Bechtěrevové nemoci, poúrazových a pooperačních ortopedických stavů. Díky termálnímu jezeru patří Hevíz mezi nejvyhledávanější a největší lázeňská střediska nejen v Maďarsku, ale i v celé Evropě. Hotel se nachází v malebném centru lázní, pouhých 150 metrů od termálního jezera a jako jediný je spojen vytápěnou chodbou s termálními lázněmi Atz. András (komplex 8 termálních bazénů s různě teplou vodou, vířivkami, podvodními lehátky a protiproudy). Z hotelu se naskýtá nádherný výhled na město a na pohoří Keszthely. Vzdálenost z Prahy do Hevízu je přibližně 520 km.

Vybavení

restaurace, lobby bar (několikrát týdně živá hudba), biliár, fitness, směnárna, parkování v podzemní garáži), kadeřnické a kosmetické služby a další.  

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, telefonem, rádiem, TV/SAT, minibarem a balkonem. Hotel je vzdálen 100 metrů od hevízského léčebného jezera.

Stravování

polopenzi formou bufetu (možnost speciálních diet), polévkový bufet v poledne a welcome drink.

Cena zahrnuje

ubytování s polopenzí + polévkový bufet v poledne (mimo den příjezdu a odjezdu), denní vstup na 3 hodiny do termálních lázní hotelu nebo do termálního jezera (vč. vstupu do solné jeskyně),  živou muzika v lobby baru, používání koupacího pláště a bezpečnostní schránky, WI - FI, pojištění CK dle zákona.,

Cena nezahrnuje

 pobytovou taxu: 1,80 €/ noc/ osoba od 18 let – povinná platba na místě. V období Velikonoc je cena vyšší o Kč 780 za den 21.4.2019. 

Doporučený výlet:

Město KESZTHELY s cca 21.000 obyvateli je nejlidnatějším střediskem u jezera BALATON (Blatenské jezero).  Leží na jeho západním břehu, jen 5 km od světově známého lázeňského městečka HÉVÍZ.  Keszthely má cca 750-letou historii. Je i místem, nejbohatším na historické a kulturní památky v oblasti a duchovním centrem celého blatenského regionu (gotický farní kostel na náměstí). Historické dědictví různých dob dotváří jedinečnou atmosféru města. Na pěší zóně v centru města zve k občerstvení řada příjemných restaurací a kaváren s místními specialitami a výtečným vínem. Dynamicky se rozvíjející město je živou turistickou destinací a oblíbeným letoviskem, které vítá své návštěvníky a láká i bohatou kulturní nabídkou. Každoročně se zde v letních měsících pořádají různé festivaly a kulturní akce. Stálou hudební událostí města je letní „Balaton fesztivál“ a podzimní „Balaton Ösz“.  Hostům Keszthely nabízí tři pláže, ideální na koupání, relaxování a slunění. Unikátem je jedinečný lázeňský ostrov, na kterém byl první lázeňský dům postaven již v roce 1864.

Nejznámější turistické zajímavosti: Zámek Festetics („Feštetič“) je nejvýznamnější historickou památkou města. Se svými 101 místnostmi je čtvrtým největším a nejkrásnějším aristokratickým sídlem v Maďarsku. Stavbu barokního zámečku zahájil Kristóf Festetics v roce 1745. Jednopatrovou budovu ve tvaru U rozšířil jeho syn Pál. Zámek slouží dnes jako zámecké muzeum Helikon. Jeho součástí jsou interiéry zámku s dobovým nábytkem a předměty, pocházející z 18. a 19. století. Přízemní sály nabízejí sbírku nejcennějších maďarských zbraní a velmi cennou zámeckou knihovnu, která obsahuje až sto tisíc svazků. Nenechte si ujít ani Muzeum kočárů, vystavující kočáry a saně královské rodiny. Budovu obklopuje krásná zahrada a anglický park s vodotryskem. V zahradě rostou starodávné stromy, mezi nimiž jsou některé i 400 let staré. Pod zámkem je vybudován sklepní systém, v němž od roku 2005 sídlí Dům balatonských vín, který nabízí prohlídky spojené s degustací.

Muzeum pořádá zajímavé výstavy s různou tématikou. V prostorách zámku se každoročně konají různé kulturní akce. Otevírací doba: 1.-30.6 a 1.9.-31.10 úterý až neděle 09.00-17.00 hodin, 1.7.-31.8. denně 09.00-18.00 hodin.

Meziměstskou nebo lodní dopravou se lze snadno přesunout i do sousedních historických městeček Szigliget a Badacsony, které jsou vyhlášeny svou vinařskou tradicí. Oblast Balatonu nabízí i řadu dalších příjemných míst, která se již těší na Vaši návštěvu.

        

Hevíz - hotel Panorama*** wellness taste, 3 noci ***

destinace: Maďarsko, Termální lázně, Lázně Hevíz

termín:20.02. (Čt) - 23.02. (Ne) 2020 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Hevíz - hotel Panorama*** wellness taste, 3 noci
Objednavatel:
E-mail *:
Jméno *:
Telefon *:
Příjmení *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Bena Tour, s.r.o. IČO: 25709992
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...