CA Lenka Krupková

Marillia Village ****

kufr

Termín:01.10. (Út) - 08.10. (Út) 2019

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:797476

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 23 390 Kč

Poloha
Marillia Village se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova, pyšní se skvělou polohou u jedné z nejoblíbenějších pláží ostorva Perivolos, v těsné blízkosti centra stejnojmenného střediska. Vzdálenost od letiště je přibližně 10 km, historií protkané hlavní město Fira je vzdáleno 14 km, oblíbené středisko Oia pak 24 km. Do těchto, i jiných, zajímavých míst se lze snadno dopravit vcelku frekventovanou místní dopravou.
Vybavení
sympatický rodinný hotel Marillia Village zajišťuje kvalitní zázemí a příjemnou rodinnou atmosféru pro své hosty. Areál tvoří několik nižších budov roztroušených v zelené zahradě, která přechází k pláži. Hostům je k dispozici recepce s menší lobby částí, sladkovodní bázén včetně odděleného dětského broudaliště, sluneční terasa se slunečníky a lehátky zdarama, příjemný snack bar u bazénu. Internetové připojení u bazénu a v prostoru recepce zdarma. Dále hotel zajišťuje masáže, kadeřnictví a další zkrášlovací procedury, rovněž pořádá BBQ a zprostředkování pronájmů vozidel a jiných aktivit.
Stravování
velmi bohatá snídaně.
Pokoje
hotel nabízí ubytování v pokojích, suitách, mezonetových pokojích a apartmánech, které jsou velice hezky zařezené a nabízí možnost 1-2 přistýlek. Jsou vybaveny vlastním příslušenstvím se sprcou nebo vanou, vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, telefonem, SAT-TV, internetovým připojením a trezorem, mají rovněž minilednici. pracovní desk, křeslo, coffee/tea set. Každý pokoj má vlastní balkon nebo terasu (výhled na zahradu nebo bazén). Na vyžádání lze sjednat ubytování v apartmánu s vlastní venkovní výřivkou.
Odkaz
www.marilliavillage.com
Cena zahrnuje
ubytování, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a palivové taxy.
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Hodnocení
styl, tradiční pojetí, rodinná atmosféra, skvělá poloha a služby-to vše činí z tohoto místa oázu klidu jako stvořenou pro trávení příjemné dovolené.
Poznámka
termíny 7 a 14 noci doprava Praha-Atény-Santorini, terminy 10/11 noci doprava Praha-Santorini, Let  Brno-Santorini je z mezipřistáním na Krétě Chanii, zpět ze Santorini již přímo Santorini-Brno
Povinné příplatky
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Marillia Village ****

destinace: Řecko, Santorini, Perivolos

termín:01.10. (Út) - 08.10. (Út) 2019 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Marillia Village
Objednavatel:
E-mail *:
Jméno *:
Telefon *:
Příjmení *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...