CA Lenka Krupková

DON JUAN CENTER **

kufr

Termín:24.08. (So) - 27.08. (Út) 2019

změnit termín

Délka pobytu:4 dny, 3 noci

ID hotelu:797651

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze, Plná penze, All inclusive

Cena vč. tax: 4 390 Kč

Poloha
hotel Don Juan Center se nachází v samotném centru letoviska Lloret de Mar, přímo v úzkých uličkách plných obchodů, restaurací a barů. Doporučujeme každému, kdo chce být v centru dění živého letoviska. Od hlavní městské pláže je vzdálen cca 350 m.
Vybavení
hostům je k dispozici bazén, bar, restaurace, výtah, recepce, internetový koutek(za poplatek), pronájem trezoru na recepci(za poplatek) 
Ubytování
2-lůžkové klimatizované s možností jedné přistýlky, balkón, koupelna se sprchou a WC
Stravování
polopenze -  všechna jídla jsou podávána formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení plné penze  nebo all inclusive. (včetně konzumace alko i  nealko nápojů místní výroby od 10:00 do 23:00, odpolední snack)
Pláž a koupání
návštěvníci hotelu využívají jak městskou pláž, tak klidnější pláž Fenals, kterou doporučujeme rodinám s dětmi. Obě pláže jsou s hrubším pískem a přecházejí ve skalní útesy. Vzdálenost od hlavní městské pláže je cca 350 m.
Sport, zábava a nákupy
letovisko Lloret de Mar nabízí bohaté zázemí pro aktivní dovolenou, ale i pro vyznavače prázdninové zábavy. Možnost výletu do některého ze zábavních parků, bohatý výběr vodních sportů na pláži.
Internet
Na recepci je možné připojení k internetu(za poplatek)
Oficiální kategorie
**
Autobusová doprava
dálkovým klimatizovaným autobusem za příplatek 3100,- Kč/osoba
Nástupní místa
Standardní nástupní místa - řazeno abecedně: Beroun, Bílina, Děčín, Cheb, Chomutov, Kadaň, Karlovy Vary, Klášterec nad Ohří, Most, Ostrov nad Ohří, Plzeň, Praha, Rokycany, Rozvadov, Sokolov, Teplice, Ústí nad Labem, Žebrák. Nástupní místa s příplatkem 400,- Kč: Brno, Česká Lípa, České Budějovice, Frýdek Místek,  Hradec Králové, Hranice,  Jablonec nad Nisou, Jihlava (D1), Krásná Lípa, Kolín, Liberec, Mladá Boleslav, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Prostějov, Přerov, Příbor, Příbram, Rumburk, Tábor, Varnsdorf, Velké Meziříčí (D1)Vyškov, Žatec. POZOR - Všechny svozy jsou zajišťovány minimálně pro 4 osoby !!!Uzájezdů na poslední chvíli, tj. zájezdů zakoupených méně než 21 dní před odjezdem, kdy už jsou uzavřeny svozové trasy, nemusí být svoz ze všech míst dostupný a platí tak standartní nástupní místa. 
Letecká doprava
CENA LETENKY U POBYTŮ NA 7 NOCÍ: 7990,- Kč/osoba (období 8.6.-14.9.2019)CENA LETENKY U POBYTŮ NA 3/4/10/11/14 NOCÍ: 8990,- Kč/osobaCena je za osobu za obousměrnou leteckou dopravu na 3,4,7,10,11 nebo 14 nocí. Cenaje  včetně všech letištních, bezpečnostních a palivových tax a také včetně transferu do/z hotelu v místě pobytu. Cena jednosměrné letenky je 4990,- Kč/osoba.
Typ ceníku
ceny jsou uvedeny za osobu včetně polopenze za celý pobyt na 3/4/7/10/11/14 nocí bez dopravy
Cena zahrnuje
ubytování s polopenzí v hotelu, služby delegáta
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, dopravu, pobytovou taxu (platí se na místě)
Povinné příplatky
Na území Katalánska platí každá osoba nad 17 let turistickou daň. Plátcem této daně je výhradně až host ubytovacího zařízení a daň se platí až na místě po příjezdu na recepci. Daň tak nelze předem zahrnout do ceny zájezdu.Sazba pro hotely kategorie */**/*** je 0,50 EUR/noc. Platí se však maximálně za 7 nocí pobytů, tj. maximální výše daně činí 3,50 EUR/osoba.Děti do 16,99 let pobytovou taxu neplatí.
Nepovinné příplatky
340,- Kč /osoba pobyt - komplexní cestovní pojištění ALLIANZ včetně pojištění pro případ storna670,- Kč/osoba/den -  příplatek za jednolůžkový pokoj120,- Kč/osoba /den - plná penze (oběd)590,- Kč/osoba/den - all inclusive bez ohledu na věk50,- Kč/smlouva - poplatek za zaslání pokynů k odjezdu poštou. Pokyny zaslané e-mailem jsou zdarma.

DON JUAN CENTER **

destinace: Španělsko, Costa Brava, Lloret de Mar

termín:24.08. (So) - 27.08. (Út) 2019 (4 dny, 3 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze, Plná penze, All inclusive

DON JUAN CENTER
Objednavatel:
E-mail *:
Jméno *:
Telefon *:
Příjmení *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: DEZKA Děčín s.r.o. IČO: 27311066
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...